Bosch míří do kuchyní s designem a barvami

Zunovaly se vám bílé a nerezové chladničky? Co takhle sáhnout po červené či černé ve standardní 60 centimetrové šířce? Bosch přichází na trh s volně stojícím kombinovaným systémem s označením KGN36, který kombinuje atraktivní design s nejnovějšími technologiemi.

Jemné symetrické zpracování, nepřehlédnutelný lesk skla a odvážně syté barvy na jeho rubu – taková je krátká charakteristika novinky, která má oslovit ty, co si potrpí na design. Abyste měli vše pod kontrolou, nechybí ani malý LCD panel s tlačítky, který dozraje na to, aby bylo všechno tak, jak má být.

Celkový objem 287 litrů je rozdělen s přihlédnutím k zaběhnutému standardu. Zatímco pro chladničku připadlo 221 litrů, při mrazničce se budete muset spokojit se 66 litry. Tento model dostal do vínku užitečné technologie, které usnadňují údržbu. Díky NoFrost systému již není třeba systém odmrazovat, Multi Airflow systém zajišťuje rovnoměrné rozložení chladu v mrazícím a chladícím prostoru. Proudící vzduch je filtrován přes antibakteriální výměnnou vložku, takže suroviny vydrží déle čerstvé.

I vnitřní uspořádání se řídí tím, co káže současnost. Trojice nastavitelných skleněných polic je doplněna o držák lahví a dvojici boxů na zeleninu s regulací vlhkosti, v mrazáku je manuální výrobník ledu, zásobník na pizzu a dvojice zásuvek.

Tržní cena byla stanovena na 1100 eur bez ohledu na zvolenou barevnou variantu.

Další články autora